Nasi Przyjaciele - Szkoły i Przedszkole Niepubliczne Gniezno www.porkom.com.pl

Szukaj na stronie
Idź do spisu treści

Menu główne:

Nasi Przyjaciele



BLB Sp. z o.o. sp. k. Gdańsk


Adriana Laube Będzin



Lebowski

Anna Napierała Shoko Design Poznań


Aedilis Gniezno

Brodziak Gallery Poznań

Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo



Szkoła Baletowa w Gnieźnie


Zakład Usług Gazowniczych i Elektrycznych Tomasz Pawłowski


- Lech-Pol Gniezno

DOM POD ANIOŁAMI - Kinga Chromy

Galeria Dorota Łaz

- Bricomarché Gniezno

ŁAPACZ SNÓW Paulina.Ko86

P.H.U. "WA-GO" Małgorzata Walczak z Poznania

FRAM-BUD Sp. z o.o. z Poznania

WGO POZNAŃ - PANI MONIKA ADRYCH-KRZYŚKA

biżuteria z charakterem

mocny rockowy styl, proste geometryczne wzory i odważny design

 MKS MIESZKO GNIEZNO

FUNDACJA SZLACHETNY BOHATER

STOWARZYSZENIE ŻYRAFA - PAN MICHAŁ DZIEL

TEATRZYK HERBI Z LESZNA

OŚRODEK JEŹDZIECKI JANTAR - PAŃSTWO DARIA I KRZYSZTOF BIELECCY

PRZEDSZKOLE NR 6 POLNE KWIATY w GNIEŹNIE

EMPIK SCHOOL w GNIEŹNIE - PANI AGNIESZKA KOTERAS

AKADEMIA NAUKI GNIEZNO - PANI AGNIESZKA DĄBEK

NADLEŚNICTWO GNIEZNO

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA GNIEZNA

CARITAS ARCHIDIECEZJI GNIEŹNIEŃSKIEJ

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE

 PKOBP WEGNER w Rudkach

Cargill Poland Oddział w Kiszkowie

LEGWAN ARCHITEKTURA Łukasz Krzyśka

JEREMIAS SP. Z O.O. - SYSTEMY KOMINOWE W GNIEŹNIE


BZ WBK S.A. 1 Oddział w Gnieźnie


ALFATEX LTD Cielimowo k/Gniezna


AVIVA Zbigniew Ziembiewicz


Drukarnia Majorczyk Gniezno


Radio Plus

PZU Małgorzata Kowalska


LEADER SCHOOL Gniezno


GŁOS WIELKOPOLSKI - GNIEŹNIEŃSKI TYDZIEŃ


FOTOSTUBE Gniezno Zielony Rynek 12


Restauracja "KASYNO"

G
niezno ul. Wrzesińska 43

RESTAURACJA PAULA Gniezno ul. Grzybowo 36

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie

Centrum Kultury SCENA TO DZIWNA w Gnieźnie

HOTEL "PIETRAK" Gniezno

FILHARMONIA POZNAŃSKA



Specjalistyczne Gospodarstwo Ogrodnicze B.M. Szymanowscy 62-070 Gołuski ul. Ogrodowa 11

PPPH Rado Radosław Gieburowski Sklep Metalowy 62-200 Gniezno ul. Wolności 46a

TADEUSZ JAN KRĘŻELEWSKI - II Wicehufcowy Piaseczyńskiego Hufca Harcerzy „WATRA”

Firma Wielobranżowa "DAB" Gniezno


Alicja Kobus Wiceprzewodnicząca Rady Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP oraz Przewodnicząca Gminy Żydowskiej w Poznaniu
Dariusz Pilak Starosta Gnieźnieński
Jacek Kowalski Prezydent Miasta Gniezna
Maria Kocoń Przewodnicząca Rady Miasta Gniezna
Krystyna Łybacka Posłanka na Sejm RP
Ks. Prof. dr hab. Waldemar Szczerbiński Instytut Kultury Europejskiej UAM Poznań
Dr Marek Daniel z małżonką Ewą - NZOZ Szpital w Puszczykowie
Tadeusz Tomaszewski Poseł na Sejm RP
Paweł Arndt Poseł na Sejm RP
Piotr Gruszczyński Senator RP
Danuta Dominiczak z Sulina
Angelika i Krzysztof Filipiak z Gniezna
Andrzej Joras z Gniezna
Piotr Lisiecki z Gniezna
Justyna Wojciechowska z Gniezna
Alina i Artur Sztaba z Gniezna
Jolanta i Krzysztof Bulińscy z Gniezna
Marek Manuszak z Gniezna
Agnieszka i Waldemar Czajkowscy z Gniezna
Agnieszka Donica
z Gniezna
Ewelina i Przemysław Gielniak
z Gniezna
Aleksandra i Mariusz Kwapisz z Gniezna
Agnieszka i Bartosz Krzesińscy
z Gniezna
Joanna i Artur Staroń
z Gniezna
Alicja i Damian Szymańscy
z Malczewa
Lidia i Przemysław Tanaś z Gniezna
Marika i Bartosz Trzaskawka z Gniezna
Agnieszka i Damian Macioszek z Gniezna
Agnieszka Ben Mabrouk z Gniezna
Joanna i Radosław Bera z Gniezna
Olga i Michał Goździewscy z Gniezna
Beata i Rafał Lisieccy z Gniezna
Dorota i Krzysztof Stefańscy z Gniezna
Agnieszka i Sławomir Stefaniakowie z Żydowa
Magdalena i Artur Rachel z Gniezna
Monika i Dariusz Roethel
z Gniezna
Natalia i Jakub Kacprzyk z Gniezna
Angelika Gwit z Gniezna
Monika i Marcin Nowakowie z Gniezna
Kamila i Daniel Ptaszyńscy
z Gniezna
Barbara i Maciej Pasek z Gniezna
Agnieszka i Maciej Bojańscy z Gniezna
Agnieszka i Andrzej Morawscy z Gniezna
Joanna i Marcin Bartczakowie z Gniezna
Joanna i Marcin Zwolińscy z Lulkowa
Magdalena Budzyńska z Gniezna
Miriam Walczak z Gniezna
Mateusz Berus z Gniezna
Beata i Janusz Waluszyńscy
z Żydowa
Paulina i Hubert Solarek
z Gniezna
Monika i Maciej Wiśniewscy z Gniezna
Mirosława Szarzyńska
z Gniezna
Bożena Młotek
z Gniezna
Natalia i Radzym Kuszak
z Gniezna
Barabara i Jacek Komorek
z Mierzewa
Anna Wolkiewicz z Gniezna
Dariusz Purol
z Gniezna
Emilia i Sławomir Szczygieł z Gniezna
Bartosz Kuczma z Gniezna





 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego