2019-20 - Szkoły i Przedszkole Niepubliczne Gniezno www.porkom.com.pl

Szukaj na stronie
Idź do spisu treści

Menu główne:

2019-20

Przedszkole Leśna Kraina > Wieści z Leśnej Krainy
- Przedszkole Leśna Kraina


ŚWIĘTO LATAWCA
27.09.2019r.


Dzisiejsze popołudnie spędziliśmy z naszymi rodzicami w przedszkolu, do którego przybyliśmy z gotowymi szkieletami latawca. Z uwagi na niekorzystną pogodę nasze latawce ozdabialiśmy w sali, ale to nam wcale nie przeszkadzało. Rodzice mogli napić się kawy, my soczku oraz wszyscy mogliśmy częstować się pysznymi ciasteczkami mniam, mniam. Efektem naszej pracy były piękne kolorowe latawce, a to czy się wzbiją w powietrze sprawdzimy z rodzicami w słoneczny wietrzny dzień.„JESIEŃ DA SIĘ LUBIĆ”
23.09.2019 r.


Dziś w szczególny sposób postanowiliśmy uczcić pierwszy dzień jesieni. Pan Damian zaprezentował nam dary jesieni: kasztany, jarzębinę, kalinę, orzechy, dynię, różne jesienne owoce i całe mnóstwo kolorowych liści. Później zaprosił nas do niezwykłych konkurencji przenosiliśmy kasztana na łyżeczce po przygotowanym wcześniej torze, rzucaliśmy do celu i rozwiązywaliśmy zadania. Sprawdziliśmy naszą wiedzę rozpoznając owoce po ich cieniach, łączyliśmy w pary liście różnych drzew oraz ich owoce, a także rozwiązywaliśmy trudne jesienne zagadki. Za nasze wysiłki zostaliśmy nagrodzeni słodkim upominkiem. To był bardzo przyjemnie spędzony dzień, przekonaliśmy się, że jesień faktycznie da się lubić :-)„PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU LEŚNA KRAINA”
17.09.2019 r.

Koniec wakacji do przedszkola wracać czas. Wróciliśmy nieco starsi, ale nadal pełni energii i chęci poznawania świata. Cieszymy się, że możemy bawić się, uczyć, spacerować i ćwiczyć. Wspaniale, że jesteśmy w naszym ukochanym przedszkolu, a naszym nowym kolegom i koleżankom życzymy samych wspaniałych dni bez szlochów i łez.


galeria>>Zaproszenie na zebranie

Serdecznie zapraszam wszystkich Rodziców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się  dnia 22 sierpnia 2019 r. o godz. 16.00 w budynku Przedszkola „Leśna Kraina”.

Porządek zebrania:
1. Powitanie zebranych.
2. Przedstawienie Kadry Pedagogicznej.
3. Potwierdzenie zapoznania się Rodziców z dokumentami regulującymi pracę Przedszkola - podstawą programową, Statutem, Koncepcją Przedszkola (zachęcam Rodziców do zapoznania się z tymi dokumentami na stronie Przedszkola).
4. Omówienie zakupienia wyprawki przedszkolnej.
5. Omówienie systemu płatności czesnego oraz należności za wyżywienie dziecka w przedszkolu.
6. Zaproponowanie Rodzicom formy spotkania integracyjnego (27 września 2019 r. - piątek)
7. Spotkania z wychowawcami w grupach.

Rodziców, którzy nie zawarli umowy o nauczaniu i wychowaniu dziecka w zakresie przedszkola na rok szkolny 2019/2020 zachęcam do wcześniejszego kontaktu pod nr tel. 698 877 437 i umówienie się w celu jej podpisania.

Dyrektor Przedszkola

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego